Center Parcs Bungalowparken: Nieuws, Acties, Aanbiedingen en kortingen


dinsdag 18 februari 2020

Vacature: 2020-2954 - Financieel Administratief Medewerker bij Center Parcs

Functie : (Head)Office functies/Finance - Accounting
Contract type : Vast contract
Functiebeschrijving :
Ben jij een beginnende financial met enige ervaring op het gebied van debiteurenbeheer? Ben jij op zoek naar een uitdagende functie binnen een uniek en internationaal bedrijf? Vind je het tot slot prettig om zelfstandig te werken in een gezellig team? Lees dan snel verder, want bij Center Parcs zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega op ons Shared Service Center: Financieel Administratief Medewerker In jouw rol ben je medeverantwoordelijk voor het realiseren van de teamdoelstellingen van onze afdeling Accounts Receivable. Dit houdt in dat jij verantwoordelijk bent voor onze groeiende eigenarenadministratie waarbij je de contractendatabase, periodieke facturatie en bijbehorende betalingen beheert. Daarnaast vallen onze business-to-business klanten onder jouw scope; jij zorgt ervoor de dat de facturatie juist wordt opgepakt zodat de betalingen tijdig binnen zijn. Jij stemt verschillende balansrekeningen af en verwerkt de inkomende geldstromen van onze gasten via diverse betaalmethoden. Tot slot houd jij je ook bezig met de uitvoering van analyses met betrekking tot onder andere accountantscontroles, verbeterprojecten of openstaande posten. Niet alleen jouw rol, maar ook jouw werkomgeving is uniek. Op ons park De Kempervennen is het Shared Service Center (SSC) gelegen waardoor je iedere werkdag een beetje een vakantiegevoel krijgt. Vanuit het SSC wordt de financiële administratie voor Nederland, België en Duitsland uitgevoerd. Wij werken samen met ongeveer 80 collega’s, verdeeld over de afdelingen debiteuren, crediteuren en accounting. Wij zorgen dagelijks voor de afhandeling en verwerking van facturen en geldstromen. Hierin heb jij een belangrijke rol waarbij jij zorgt voor de dagelijkse correcte afhandeling en verwerking van facturen en geldstromen. Naast jouw werkzaamheden zijn de collega’s zijn een belangrijk onderdeel van jouw baan. Ons team bevat negen enthousiaste collega’s en per periode één stagiaire met passie voor het vak met verschillende disciplines binnen de boekhouding. Jij bent samen met één andere collega verantwoordelijk voor de scope B2B en eigenarenadministratie. Wij doen het werk zoals wij het graag zeggen: echt (even) samen! Jij weet van aanpakken en voelt je goed in een omgeving met professionals met dezelfde financiële passie. Wanneer ben jij de juiste kandidaat? Je beschikt over een bachelor diploma in een financiële of administratieve richting. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Je beschikt over enige boekhoudkundige kennis en ervaring en bent fulltime (38 uur) beschikbaar. Je bent bekend met MS Office, in het bijzonder van Excel en hebt bij voorkeur kennis van SAP. Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden en een analytisch denkvermogen. Je werkt nauwkeurig en staat voor innovatie en verbeteringen.


Minimaal gevraagd opleidingsniveau : HBO/Bachelor of vergelijkbaar
Taal / Niveau :
Nederlands : Expert - Vloeiend
Taal / Niveau :
Engels : Goede kennis - Vloeiend


from RSS-export van de vacatures - Seulement les offres à la une : Nee / Métier : Fonctions support / Pays : EUROPE-->PAYS-BAS / Contrat : CDI / Temps de travail : Temps complet