Center Parcs Bungalowparken: Nieuws, Acties, Aanbiedingen en kortingen


vrijdag 14 augustus 2020

Vacature: 2020-3551 - Financieel Administratief Medewerker Accounting

Functie : (Head)Office functies/Finance - Accounting
Contract type : Vast contract
Functiebeschrijving :
Ben je momenteel druk bezig met de oriëntatie naar jouw eerste baan? Heb je recent jouw opleiding Finance & Control, Bedrijfskunde of Accounting afgerond? Ben je op zoek naar een internationale organisatie en spreekt een informele werksfeer jou aan? Lees dan verder want bij Center Parcs is er een vacature voor een: Financieel Administratief Medewerker Accounting In jouw rol ben je medeverantwoordelijk voor het realiseren van de teamdoelstellingen van onze afdeling Accounting. Dit houdt in dat jij verantwoordelijk bent voor het tijdig, juist en volledig aanleveren van de financiële resultaten van een park- of hoofdkantoorafdeling. Hiervoor heb je direct contact met de Finance Managers/Controllers van jouw parken en ben jij de sparringpartner. Jij controleert het autorisatieproces betreffende kostenfacturen en zorgt voor een tijdige en juiste codering van kostenfacturen tot de afstemming van orders. Daarnaast stel je balansspecificaties op, houd jij je bezig met periodieke maand- en jaarafsluitingen en voer je voorbereidende en ondersteunende taken, zoals analyses en rapportages, uit voor de teamleider Accounting. Niet alleen jouw rol, maar ook jouw werkomgeving is uniek. Op ons park De Kempervennen is het Shared Service Center (SSC) gelegen waardoor je iedere werkdag een beetje een vakantiegevoel krijgt. Vanuit het SSC wordt de financiële administratie voor Nederland, België en Duitsland uitgevoerd. Wij werken samen met ongeveer 80 collega’s, verdeeld over de afdelingen debiteuren, crediteuren en accounting. Wij zorgen dagelijks voor de afhandeling en verwerking van facturen en geldstromen. Hierin heb jij een belangrijke rol waarbij jij zorgt voor de dagelijkse correcte afhandeling en verwerking van kostenfacturen en financiële resultaten. Naast jouw werkzaamheden zijn de collega’s een belangrijk onderdeel van jouw baan. Ons team bevat enthousiaste collega’s met passie voor het vak met verschillende disciplines binnen accounting. Je schakelt met alle collega’s binnen het team, waarbij er regelmatig een teamoverleg wordt gehouden. Wij doen het werk zoals wij het graag zeggen: echt (even) samen! Jij weet van aanpakken en voelt je goed in een omgeving met professionals met dezelfde financiële passie.


Minimaal gevraagd opleidingsniveau : HBO/Bachelor of vergelijkbaar
Taal / Niveau :
Nederlands : Expert - Vloeiend
Taal / Niveau :
Engels : Goede kennis - Vloeiend


from RSS-export van de vacatures - Seulement les offres à la une : Nee / Métier : Fonctions support / Pays : EUROPE-->PAYS-BAS / Contrat : CDI / Temps de travail : Temps complet